قوانین و مقررات سایت

به فروشگاه میناکاری حجازی خوش آمدید مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی میناکاری حجازی بایستی قبل از خرید به قوانین و مقررات سایت توجه نمایند تا پس از خرید مشکلی متوجه آنها نگردد.

قوانین و مقررات

1)     ارسال کالا پس از تسویه حساب کامل انجام میگیرد.

2)     در پروسه ثبت کالا،آدرس دقیق پستی  باید در قسمت پشتیبانی درج گردد و الزاما نیاز به عضویت در سایت نیست هر گونه اشکال و کم و کاست در اراعه آدرس و مشخصات پستی به عهده مشتری می باشد.

3)     کالای خریداری شده از فروشگاه صنایع دستی حجازی،24 تا 72 ساعت پس از ثبت نهایی خرید،به دست مشتری خواهد رسید.

4)     نقوش بعضی از ظروف میناکاری به دلیل کار دست بودن هنرمندان مختلف، ممکن است با همدیگر متفاوت باشد لذا بعضی از محصولات با همان کیفیت و مشخصات ولی در طرح و نقش دیگری است.از این رو بخش پشتیبانی فروش برای ارسال عکس محصولات موجود ،با شما در ارتباط می باشد.

5)     هزینه ارسال کالا بعهده مشتری می باشد که توسط بخش پشتیبانی فروشگاه به مشتری اطلاع داده می شود.

6)     با توجه با ارزشمند بودن محصولات موجود در فروشگاه میناکاری حجازی ،کلیه سفارشات خریداری شده در بسته بندی های مناسب به شکلی که سلامت کالا تضمین گردد برای مشتریان عزیز ارسال می گردد.

7)     در صورتی که محصول در زمان تحویل توسط متصدیان ارسال ،دارای بسته بندی آسیب دیده و یا قبلاً باز شده باشد ،دریافت کننده می تواند از دریافت آن خودداری نموده تا مراحل بازگردانی و ارسال مجدد کالا بصورت خودکار انجام گردد لذا در هنگام تحویل بسته می بایستی در مقابل مامور پست اقدام به چک کردن مرسوله نمایید.