رویه ارسال کالا

ارسال سفارشات از فروشگاه میناکاری حجازی به سراسر ایران از روشهای زیر صورت می گیرد :

1 ارسال سریع: این سرویس درب به درب بوده و در این روش در صورتی که سفارش تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر ثبت شود، بسته ارسالی ظرف یک روز کاری برای مشتریان ساکن تهران و ۲ روز کاری برای دیگر شهرستان ها قابل وصول می باشد. سفارش های ثبت شده بعد از ۱۲ ظهر در روز کاری بعدی ارسال خواهند شد. این روش برای مراکز استان ها و شهرستان های بزرگ استان ها قابل انجام است.      پست پیشتاز/سفارشیمزیت پست پیشتاز یا سفارشی هزینه پایین تر و در دسترس بودن برای تمامی نقاط ایران حتی روستاهای کوچک می باشد. مدت زمان دریافت بسته‌ها در پست سفارشی طولانی‌تر از پست پیشتاز بوده و این مدت زمان باتوجه به موقعیت جغرافیایی بین 2 تا 6 روز کاری متغیر می‌باشد.با این حال در مورد اجناس شکستنی، این روش توصیه نمی شود.(مگر با مسئولیت خود مشتری)


3.     باربریاین روش سریعترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده اکیدا توصیه می شود.  اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

نکته مهم: بر اساس قوانین پستی، در هنگام تحویل بسته می بایست در مقابل مامور پست اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور پست مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به عهده فروشگاه نخواهد بود.