هنر میناکاری از دیر باز با ایران و ایرانی عجین بوده است. مینا به معنای یک لعاب شیشه ای است که به صورت هنرمندانه ای روی ظروف سرامیکی و فلزی قرار می گیرد. این هنر از سال های دور در مهد هنر ایران، اصفهان رواج یافته و طرفداران بسیار زیادی داشته است. استادان بسیار ماهری در این زمینه فعالیت می کنند و هر ساله تعداد زیادی از مردم برای بازدید و خرید این هنر زیبا به اصفهان می روند. شما می توانید از فروش عمده محصولات میناکاری استفاده کنید و این محصولات زیبا را با قیمت مناسب تری بخرید.

فروش عمده محصولات میناکاری با بالاترین کیفیت و کم ترین قیمت


هنر میناکاری و تاریخچه آن

ظروف مسی با طرح و نقش های میناکاری روح می یابد. این هنر از دوران اشکانیان و ساسانیان در این سرزمین وجود داشته و همچنان هم یکی از پر طرفدار ترین هنر ها است. محال است انسانی که با هنر آشنا باشد و این ظروف زیبا را ببیند و به وجد نیاید. تهیه ظروف میناکاری به عنوان هدیه می تواند یک انتخاب عالی باشد. فروش عمده محصولات میناکاری به شما کمک می کند تا این محصولات را با قیمتی پایین تر تهیه کنید. کیفیت این محصولات به هنر دست میناکاران بر می گردد و قیمت آن به نوع مواد و تبحر استاد میناکار وابسته است.

طرفداران بسیار این هنر اصیل ایرانی در بین مسافران داخلی و خارجی


فروش عمده محصولات میناکاری

محصولات میناکاری همیشه طرفداران زیادی بین مسافران داخلی و خارجی که به اصفهان سفر می کرده اند داشته است. اکنون با فراهم شدن بستری برای خرید و فروش آنلاین، تهیه ی این محصولات بسیار راحت شده است. شما می توانید با فروش عمده محصولات میناکاری این محصولات را با کمترین هزینه سفارش دهید و محصولات مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و  در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.


تنوع محصولات میناکاری و هنر بی نظیر هنرمندان میناکار


محصولات میناکاری

محصولات میناکاری تنوع بسیار زیادی دارد از جمله قاب، بشقاب، گلدان، کاسه و انواع تندیس های میناکاری که شما می توانید با فروش عمده محصولات میناکاری این ظروف زیبا را با قیمت مناسب تهیه کنید. بعد از تهیه این محصولات به صورت عمده شما می توانید با آن کسب و کاری پر رونق را بنیان گذاری کنید و یا اینکه از این محصولات برای هدایای تبلیغاتی خود استفاده کنید. معمولاً شرکت ها و یا مسئولین برگزاری جشنواره ها از این هدایا استفاده می کنند. محصولات میناکاری بسیار با ارزش است و با فروش عمده محصولات میناکاری شما می توانید با بهترین قیمت یک هدیه ارزشمند تهیه کنید. 

ساخت محصولات میناکاری

ساخت و تهیه یک محصول میناکاری شده بسیار وقت گیر و زمان بر است و از همه مهم تر به دقت و تبحر نیاز دارد. در تهیه یک محصول میناکاری ابتدا باید ظرف را آماده کرد و آن را آغشته به لعاب کرد و سپس ظرف را در دمای مشخصی در کوره قرار داد. بعد از خارج کردن ظرف از کوره طرح مورد نظر را می توان بر روی ظروف منتقل کرد. در مرحله آخر ظرف باید در کوره قرار بگیرد و در مدت زمان معین حرارتی مشخص به آن داده شود. شما یا استفاده از فروش عمده محصولات میناکاری می توانید این ظروف زیبا را که مراحل آماده سازی بسیار سختی دارد با قیمتی مناسب تهیه کنید و از داشتن آن لذت ببرید.

جمع بندی

با توجه به طرفداران زیاد هنر میناکاری، ظروف میناکاری می تواند به صورت سفارشی و عمده برای کاربردی که مد نظر شما است تهیه شود. فروش عمده محصولات میناکاری به شما کمک می کند که این محصولات را با کمترین قیمت، سفارشی شده با درج لگو و ... برای فروش و یا هدایای تبلیغاتی تهیه کنید و از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. کیفیت ظروف میناکاری بر روی قیمت این محصولات بسیار اثر گذار است. تهیه این محصولات به عنوان هدیه تبلیغاتی می تواند بسیار جذاب باشد و هدیه شما را به یک هدیه ماندگار تبدیل کند که یک شخص می تواند سال ها از آن استفاده کند.


محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:


مارادراینستاگرام دنبال کنید.