درباره ما

میناکاری حجازی از یک دهه پیش، با هدف ارتقای جایگاه صنایع دستی ،فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون میتوان از آن به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های مینای نقاشی در اصفهان نام برد.به همین منظور پروانه تولید کارگاهی خود به شماره 140152 را از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت نموده است.
میناکاری حجازی  با داشتن سالها تجربه در امر تولید و فروش محصولات میناکاری، متناسب با نیاز مشتری سعی کرده است تا تامین کننده منصفی برای نیازهای این عزیزان باشد.
هدف از شکل گیری این مجموعه، جایگزین کردن هدیه ایرانی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت همچنین با داشتن شناسنامه اصالت کالا در سازمان ها و موسسه های دولتی، بخش خصوصی و اقشار مختلف مردم از طریق محصولات متنوع صنایع دستی می باشد.
لازم به ذکر است تمامی مراحل ساخت و نقاشی ظروفی که در فروشگاه میناکاری حجازی جهت عرضه ارائه شده است از آغاز تا پایان  در این مجموعه تولیدی انجام می گردد و دارای امضا می باشد.
اکنون میناکاری حجازی با سامان دهی بیش از 2۰۰ هنرمند و صنعت گر کشور علاوه بر تولید و عرضه محصولات هنری، با دایر کردن کلاس های آموزشی به تربیت نیرو های مستعد و با انگیزه و کارآمد نیز می پردازد.
در پایان تاکید می کنم کارشناسان فروش ما از طریق خطوط ارتباطی فروشگاه همیشه آماده پاسخگویی و مشاوره با شما عزیزان هستند. امید است بتوانیم به بهترین شکل پاسخگوی لطف شما دوستان باشیم.