اصفهان این شهر زیبا که به نصف جهان معروف است همیشه مورد توجه گردشگران زیادی بوده است. یکی از سوغاتی های بی نظیر این شهر ظروف میناکاری است. این هنر در دنیا و در ایران در کنار نام اصفهان شناخته می شود. یکی از لذت های گردش در اصفهان تماشای ویترین هایی است که پر از ظروفی است که با طرح و رنگ میناکاری تزیین شده اند. ظروف میناکاری می تواند بسیار پرکاربرد برای هدیه دادن باشد با خرید عمده انواع میناکاری می توان این ظروف را با قیمت مناسب تری تهیه کرد هم چنین با این قیمت می توان تعداد بیشتری از این ظروف را تهیه کرد.

میناکاری هنر بسیار قدیمی همیشه جز زیباترین ظروف تزیینی بوده است

ظروف میناکاری

هنر میناکاری می تواند بدون شک قلب هنر اصفهان باشد. ظروف میناکاری گزینه بسیار مناسبی برای کادو دادن، سوغاتی و همچنین هدیه های تبلیغاتی است. با خرید عمده انواع میناکاری شما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. شما می توانید این ظروف را به صورت اینترنتی سفارش داده و نیازی به خرید حضوری در اصفهان ندارید. با این روش هزینه خرید شما بسیار کاهش پیدا می کند.

خرید عمده انواع میناکاری با قیمت بسیار مناسب


خرید عمده انواع میناکاری

شما می توانید ظروف میناکاری که کار اساتید برجسته اصفهانی است و هرکدام در این زمینه توانایی و هنر خاصی دارند را با بهترین قیمت در خرید عمده انواع میناکاری تهیه کنید و از خرید خود لذت ببرید. این قیمت مناسب باعث می شود که شما بتوانید مقدار بیشتری از ظروف میناکاری را خریداری کنید. 

میناکاری یک هنر بسیار قدیمی است و با گذشته زمان نه تنها این هنر بسیار زیبا رو به فراموشی نرفته بلکه طرف داران بیشتری نیز پیدا کرده است. و کار در این زمینه باعث می شود کسب و کار شما همیشه رونق داشته باشد. اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار دارید و در در حیطه ظروف و لوازم تزیینی فعالیت دارید خرید عمده انواع میناکاری از همه لحاظ به نفع شما است. شما می توانید کار دست استادان ماهر اصفهانی را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید و از آن درآمد داشته باشید. 

هنر زیبای استادان میناکار اصفهانی

شما امکان این را دارید که با کیفیت ترین تولیدات میناکاری اصفهان را که به وسیله برجسته ترین اساتید خلق  شده را خریداری کنید. خرید عمده از یک تولیدکننده از نظر هزینه برای شما به صرفه تر است و شما هزینه کمتری را پرداخت می کنید. در خرید عمده انواع میناکاری به صورت مستقیم، قیمت محصولات بسیار زیاد کاهش می یابد و این قضیه به نفع شما است و باعث خواهد شد تا بتوانید محصولات بیش تری را خریداری کنید. در این صورت می توانید محصولات زیادی را خریداری کرده و اگر برای فروشگاه خود خریداری می کنید می توانید با این روش، فروشگاه خود را تجهیز کنید.

هدایای تبلیغاتی سفارشی

همان طور که گفته شد خرید عمده انواع میناکاری برای هدایای تبلیغاتی و انواع تندیس های تزیین شده با مینا می تواند یک انتخاب بسیار عالی باشد. این هدایا می تواند کاملاً سفارشی شده باشد و تا حدی که از کیفیت کار کم نشود می توان در ابعاد و اندازه هایی تولید شوند که از لحاظ هزینه به صرفه باشند. این ظروف جز بهترین انتخاب ها برای هدایایی تبلیغاتی است زیرا جز هدایایی بسیار نفیس محسوب می شود و معمولاً همه افراد آن را می پسندند. شما می توانید علاوه بر خرید عمده انواع میناکاری با قیمت مناسب از بسته بندی های بسیار زیبای این ظروف استفاده کنید زیرا هدیه شما بسیار شکیل تر و زیبا تر جلوه می کند.


انواع میناکاری

انواع محصولات میناکاری مانند گلدان، بشقاب، تابلو، قندان، شکلات خوری، جا شمعی، آینه و همچنین ظروف ترکیبی مینا و مس است. این ظروف بسیار زیبا است و استفاده از آن به دکور خانه یا محل کار روح و جان می بخشد زیرا پشت تک تک این طرح ها تلاش و سلیقه استادان زیادی پنهان شده است. شما می توانید با خرید عمده انواع میناکاری از داشتن این ظروف بهره مند شوید و از داشتن آن لذت ببرید و با هدیه دادن این ظروف این حس خوب را به دیگران نیز منتقل کنید.


محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:


مارادراینستاگرام دنبال کنید.