دیوارکوب ها از دیرباز نقش بسیار موثری در تزیین دکوراسیون خانه ها داشته اند. حال اگر این بشقاب دیوارکوب از نوع دیوارکوب مسی میناکاری با هنری چند هزار ساله باشد، می تواند جلوه گری فوق‌العاده‌ای در خانه ایجاد کند. مطمئناً در خانه های قدیمی نیز مشاهده کرده‌اید که بر روی دیوارها از انواع بشقاب دیوارکوب استفاده شده است. این ظروف در گذشته اهمیت زیادی داشته و ایده و افکار و فرهنگ ساکنین آن منطقه را نشان می داد؛ اما به تازگی این نقوش در دیزاین منزل و دکوراسیون داخلی مدرن جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند.

دیوارکوب مسی میناکاری نمایی خاص

دیوارکوب مسی میناکاری نمایی خاص

دیوارکوب مسی میناکاری به نوعی فرهنگ زمان گذشته را برای ما یادآور می شود و با توجه به اینکه جلوه و زیبایی بسیار خاصی دارد، می توان آن را علاوه بر سنتی بودن یکی از مدرن ترین لوازم تزئین دکوراسیون خانه دانست. معمولا اینگونه طرح ها که از گذشتگان برای ما باقی مانده است و اینک باب سلیقه بسیاری از افراد می باشد‌. شما می‌توانید از این بشقاب های دیوارکوب که جلوه بسیار زیبای دارند علاوه بر منازل در محیط‌های اداری نیز استفاده نمایید. در فروشگاه مینا کاری حجازی انواع گوناگون این دیوارکوب ها را مشاهده خواهید نمود که می توانید بر اساس سلیقه و نظر شخصی آن ها را در سبد خرید خود قرار دهید.

 دیوارکوب مسی میناکاری نمایی از فرهنگ و سنت ایرانی

 با هر بشقاب دیوارکوب مسی به خوبی می‌توان به آداب، دین، مذهب و همچنین سمبل‌های مقدس هر منطقه پی برد. برخی از این دیوارکوب ها با نام های پیامبران عجین شده اند که دین مبین اسلام را یادآور می شوند. دیوارکوب مسی میناکاری شاهکاری از آثار دست هنردوستان ایرانی می باشد که نشان دهنده علاقه افراد به سبک های سنتی بوده و این روزها طرفداران بسیار زیادی نیز از سرتاسر دنیا دارد. در کل هنر میناکاری با سابقه ۵ هزار ساله خود نقوش اسلیمی و ظریف بسیار جاودانه ای را که در خود جای داده که یکی از ایده آل ترین و چشم نواز ترین سبک ها را به دکوراسیون خانه و محیط کار می‌بخشد.

دیوارکوب مسی میناکاری در هر طرح و رنگی که شما بخواهید موجود می باشد. رنگ های درخشان فیروزه‌ای، آبی آسمانی و لاجوردی که هرکدام آرامش خاصی را به افراد القا می نمایند. این ظروف با انحنای ظریفی که دارند جزء سبک های شکیل محسوب می‌شوند و الهام گرفته از نمای ساختمان های مساجد قدیمی همانند گنبد فیروزه ای مسجد کهن اصفهان می باشد. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که به دکوراسیون خانه اهمیت داده و از سبک های سنتی استقبال می کنید پیشنهاد می کنیم حتما سری به فروشگاه میناکاری حجازی بزنید.

تاثیر بشقاب دیوارکوب میناکاری در نمای دکوراسیون

امروزه با توجه به پیشرفت دکوراسیون داخلی و طراحی مدرن ایده های بسیار جدید و خارق العاده ای برای تزیین دیوارها وجود دارد. آن دسته از بشقاب های قدیمی که در اکثر خانه های مادربزرگ ها مشاهده می‌کردیم امروزه محبوبیت بسیار زیادی در میان جوامع پیدا کرده است. دیوارکوب مسی میناکاری یکی از طرح های بسیار پر طرفداری است که مانند یک تابلوی مدرن و زیبا جلوه نمایی می کند. می توانید این بشقاب های دیوارکوب را در هر کجای خانه که می خواهید از جمله دیوار راهرو ها، آشپزخانه، اتاق خواب ها، اتاق نشیمن و حتی بر روی ستون ها نیز نصب کنید.

تاثیر بشقاب دیوارکوب میناکاری

تاثیر بشقاب دیوارکوب میناکاری

در کل داشتن یک خانه به سبک سنتی به انسان آرامش خاصی می‌دهد. مخصوصا اینکه این تزیینات از نوع رنگ های فیروزه ای و به سبز و به سبک کاشی های فیروزی قدیمی باشند که خستگی انسان را از تن برطرف می کنند. دیوارکوب مسی میناکاری یک سبک سنتی و مدرن خاصی به دکوراسیون منزل می بخشد که چشم‌ها را به خود خیره می نماید. علاقه مندان بسیار زیادی دارد و جلوه گر بسیاری از فرهنگ ها و سنت های ایران زمین می باشد. اگر می خواهید که دکوراسیون خاص با زرق و برق های درخشان و نمایی ایده آل به محیط خانه خود ببخشید حتماً از این سبک ها استفاده کنید.

کیفیت دیوار کوب میناکاری

کیفیت دیوار کوب میناکاری

جمع بندی نهایی

کیفیت دیوارکوب مسی میناکاری به بدنه مسی و ظرافت آن بستگی دارد. شما می توانید در فروشگاه میناکاری حجازی انواع و اقسام گوناگون این محصولات را با کیفیتی بالا و قیمتی مقرون به صرفه بیابید.


محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:

ما رادراینستاگرام دنبال کنید.