خرید هدیه ولنتاین در ایران و جهان میان عشاق معروف می باشد. هدایای ولنتاین میناکاری یک هدیه بی نظیر برای یادآوری عشق و علاقه است. کلادیوس نام پادشاه روم باستان است او معتقد بود که سربازان مجرد توان و قدرت بیشتری برای جنگ دارند به همین دلیل دستور داده بود که سربازان اجازه ازدواج ندارند. ولنتاین نام کشیشی بود که در آن زمان در روم باستان زندگی می کرد. ولنتاین سعی می کرد تعدادی از مردان رومی که سرباز بودند را به عقد دخترانی که دوستشان می داشتند در می آورد. بعد از برملا شدن ماجرا، ولنتاین زندانی شد و در 14 فوریه اعدام شد. 14 فوریهکه مصادف با 25 بهمن است را روز ولنتاین نام گذاری کردند.

خرید هدیه برای ولنتاین

انتخاب هدیه برای ولنتاین بسیار سخت است و افراد سعی می کنند برای این روز هدیه ای درخور و فاخر فراهم کنند زیرا این روز بسیار خاص است و هدیه آن نیز باید خاص باشد. هدایای ولنتاین میناکاری یکی از بهترین انتخاب ها برای کادو دادن در روز ولنتاین است. شما می توانید انواع ظروف مختلف میناکاری را انتخاب کرده و به عنوان یک هدیه ماندگار به عشق خود کادو دهید. ظروف میناکاری تنوع بسیار زیادی دارد و شما می توانید به راحتی یک هدیه خاص انتخاب کنید. مهد این هنر اصفهان است و هر ساله تعداد زیادی از افراد برای سفر به این شهر رفته و ظروفی را که با این هنر زیبا طراحی شده خریداری می کنند ولی اگر شما محدودیت رفت و آمد دارید می توانید هدایای ولنتاین میناکاری را به صورت آنلاین خریداری کنید تا در کم ترین زمان و هزینه برای شما ارسال شود و بتوانید آن را به معشوقه خود کادو دهید.

ظروف میناکاری با یک بسته بندی شکیل، بهترین انتخاب برای ولنتاین

انواع هدایای ولنتاین میناکاری

خریدن گل، خرس و شکلات از رسومات ولنتاین است و عشاق با این کار عشق و علاقه خود را به یک دیگر یادآوری می کنند و این یکی از روز هایی است که مردم در سرتاسر دنیا به آن اعتقاد دارند و هرساله برای یادآوری بزرگ داشت ولنتاین از چند روز قبل برنامه ریزی می کنند. ولی در کنار این هدایا شما می توانید آیتم های متنوع دیگری را انتخاب کنید تا کادویی متفاوت برای ولنتاین هدیه بدهید. این هدیه می توان ماندگار و به یاد ماندنی تر از همیشه باشد اگر شما هدایای ولنتاین میناکاری را انتخاب کنید. شما می توانید انواع ظروف میناکاری شده مانند بشقاب، قاب، گلدان، قندان، کاسه و انواع ظروف پذیرایی و سرویس های مس و میناکاری را به عنوان هدایایولنتاین میناکاری شده انتخاب کنید.

ست زیبای میناکاری یک انتخاب عالی برای عشاق در روز ولنتاین

قدمت میناکاری و ارزش آن برای هدیه دادن

هنر میناکاری یک هنر اصیل ایران زمین است و ارزش این هنر بر هیچ کس پوشیده نیست. هنرمندان میناکار ایرانی سعی می کنند این هنر را به بهترین شکل انجام دهند. طرفداران این هنر بسیار زیادند و ممکن نیست که شما هدیه خود را از بین هدایای ولنتاین میناکاری انتخاب کنید و طرف مقابل از این هدیه استقبال نکند. ظرافت طرح بر روی ظروف میناکاری چشم هر فرد هنرشناسی را به خود خیره می کند.

روز ولنتاین 14 فوریه و انتخاب هدایای ولنتاین میناکاری

هنر میناکاری  

مهد هنر میناکاری اصفهان است و ظروف میناکاری انواع مختلفی دارد. سلیقه و هنر استاد در نتیجه خروجی ظروف میناکاری کاملاً تاثیر می گذارد و یک استاد برجسته می تواند با ترکیب رنگ ها و ظرافتی که در طرح روی ظرف پیاده می کند یک اثر هنری به یاد ماندنی خلق کند. شما می توانید برای ولنتاین از هدایای ولنتاین میناکاری استفاده کنید.

هدیه روز ولنتاین

هدیه روز ولنتاین یکی از مهم ترین هدایای یک رابطه عاشقانه است. روز ولنتاین در هر فرهنگ و اعتقادی یک روز مهم برای عشاق است که با هدیه دادن یادآور عشق و علاقه خود به طرف مقابل شوند. خرید هدایای ولنتاین میناکاری می تواند گزینه ای مناسب برای این روز باشد. کادو دادن یک ظرف میناکاری با یک بسته بندی شکیل قطعاً بهترین انتخاب یک شخص، برای طرف مقابل است.


محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:


مارادراینستاگرام دنبال کنید.