استفاده از روش های تبلیغاتی در بازار پر رقابت امروز حرف اول را می زند، چنانچه بتوانید در بخش تبلیغات خوب عمل کنید این امکان را دارید که یک برند موفق در میان صدها برند، چه بسا باکیفیت و مشهور باشید. ابداع روش های نوین تبلیغاتی یکی از دغدغه های اصلی صاحبان مشاغل است، با این حال بهترین نوع تبلیغ، تبلیغی ماندگار با اثربخشی قوی در ذهن مخاطب است. یکی از این روش ها، اهداء هدایای تبلیغاتی صنایع دستی است که بسیار محبوب و پر طرفدار است.

 صنایع دستی به خودی خود یک کالای نفیس به شمار می آید که همواره مورد توجه است، در نتیجه این بهترین فرصت است که برند خود را با چنین هدایای نفیسی تبلیغ کنید تا هر روزه تعداد افراد بیشتری با توجه به این کالاهای نفیس، با برند و نام تجاری شما آشنا شوند. با توجه به تنوع صنایع دستی موجود در کشورمان، روش های مختلفی برای تبلیغ برند شما توسط هدایای تبلیغاتی صنایع دستی وجود دارد. ما برای این کار چند پیشنهاد داریم که در ادامه با شما در میان می گذاریم، پس با ما همراه باشید.

استفاده از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی برای تبلیغ نام تجاری

هدایای صنایع دستی مینیاتوری تهیه کنید

چرا یک نسخه کوچک از محصولات صنایع دستی را برای گنجاندن در سفارشات تهیه نمی کنید؟ اگر تصورتان این است که هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در ابعاد بزرگ برای ارسال یا تقدیم به مشتری ایده چندان مناسبی نیست، پس یک نسخه‌ کوچک‌ تر از محصولات دست ساز را برای ارسال همراه با اقلام فروخته شده تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید یک هدیه دست‌ساز کوچک که برند شما بر روی آن حک شده است را طراحی کنید. فقط مطمئن شوید که چیزهای دست سازی که تهیه می کنید مقرون به صرفه هستند. برای مثال یک جاکلیدی تهیه شده از چرم که برند شما بر روی آن حک شده است، ایده مناسبی برای چنین شرایطی است.

استفاده از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی مینیاتوری جهت معرفی برند تجاری کسب و کارها

نمونه هایی از محصول شما در کنار صنایع دستی

اگر صابون، شکلات، آجیل، خشکبار و... تولید می کنید، می توانید محصولات خود را با هدایای تبلیغاتی صنایع دستی همراه کنید. برای مثال می توانید انواع مختلف آجیل های فروشی خود را در ظروف صنایع دستی یا در یک جعبه زیبای ساخته شده با هنر دست قرار داده و برند خود را بر روی آن حک نمایید. هنگام تولید اقلام تبلیغاتی می‌توانید از نمونه‌های کم و یا کوچک آن استفاده کنید. سعی کنید وقتی مشتری شما بسته خود را باز می کند، کیفیت محصولات شما را با جذابیت این صنایع دستی تلفیق دهد و لبخندی به لبانش بیاید.

استفاده از صنایع دستی در هدایای اهدایی همراه با محصول شرکت مورد نظر

استفاده از صنایع دستی برای تقدیر و تشکر

اگر شما مدیر و مسئول یک شرکت یا سازمان تجاری هستید که به دنبال دیده شدن برند و نام شرکت خود می باشید، انتخاب هدایای تبلیغاتی صنایع دستی به عنوان تقدیرنامه یا هدیه ای تشویقی، ایده ای جالب و زیرکانه است. 

اصولا صنایع دستی با جنبه تزئینی به دلیل نفیس بودن در معرض دید قرار داده می شوند. حال فرض کنید شما برند یا نام شرکت تجاری خود را بر روی یک گلدان میناکاری یا یک تنگ فیروزه کوبی حک نموده و آن را تقدیم شخص مورد نظر خود می کنید. از قضا این شخص این هدیه را به دلیل نفیس بودن در معرض دید عموم قرار می دهد؛ در نتیجه در کنار دیده شدن زیبایی این محصول دست ساز نفیس، نام برند تجاری شما نیز مورد توجه ناظرین قرار خواهد گرفت. این یک ایده تبلیغی زیرکانه با استفاده از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی برای ماندگاری نام تجاری شما است. 

استفاده از صنایع دستی به عنوان هدایای تقدیرنامه

تأثیر فرهنگی با استفاده از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

شاید برای شما هم مهم باشد که سهمی در ترویج فرهنگ غنی و اصیل ایرانی و حمایت از هنر دست هنرمندان داشته باشید. ارج نهادن به هنر هنرمندان ایرانی تنها با خرید این دست سازهای نفیس و زیبا است که امکان پذیر می شود. شما می توانید با تهیه هدایای تبلیغاتی صنایع دستی، ضمن تبلیغ نام تجاری خود، قدمی بزرگ در مسیر حمایت از هنرهای اصیل ایرانی برداشته باشید. همچنین شما می توانید با انتخاب این صنایع دستی به عنوان تقدیرنامه و هدایا، فرهنگ اصیل ایرانی را به عموم مردم یادآور شوید و همواره پیوند عمیق هنر اصیل ایرانی را در زندگی کسانی که برایتان ارزشمند هستند، حفظ نمایید.محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:

 

مارادراینستاگرام دنبال کنید.