سرزمین متمدن، دیار کهن، ایران پهناور با عمر و قدمتی دراز، یدی طولانی در زمینه هنر دارد. هنر ایرانی از اصالتی غیر قابل وصف برخوردار است و با مرور تاریخ این کشور با انواع صنایع دستی و هنرهای سنتی آن آشنا خواهید شد. یکی از کاربردهای مهم صنایع دستی و سنتی بهره‌گیری از آن‌ها در صنعت مدرن تبلیغات است. به عنوان نمونه از ظروف مزین به هنر میناکاری می‌توان در قالب هدایای تبلیغاتی میناکاری در انجام تبلیغات استفاده کرد. 

کیفیت بالا در رنگ و لعاب هدایای تبلیغاتی هنر گران‌بهای میناکاری


میناکاری و حضور آن در تبلیغات

هنر مینا یکی از زیباترین هنرهای سنتی و اصیلی است که یکی از مهم‌ترین محصولات و در واقع شاخه های آن تلفیق و ترکیبی زیبا از هنر چوب و مینا است. استفاده از این هنر فوق العاده و دوست داشتنی و محصولات جذاب آن در حوزه هدایای تبلیغاتی میناکاری جایگاه ویژه ای داشته و در بین هواداران هنر مینا دارای محبوبیت زیادی است. در میان محصولات مزین به این هنر فاخر، تندیس میناکاری از تنوعی بی نظیر برخوردار است. 

تندیس ها و گلدان های میناکاری تلفیقی

طبیعتاً انسان ها از هدیه دادن و هدیه گرفتن لذت می برند و در پس این حرکت یک خوشحالی و رضایت قلبی برای آن ها به همراه خواهد بود. این هدیه دادن می تواند در زندگی هر فردی با توجه به زمینه شغلی و شرایط کاری و زندگی او صورت گیرد. پس چه بهتر که در این راستا از هدایای تبلیغاتی میناکاری بهره گرفته شود. با سفارش و تهیه پک ها و ست های دیدنی و ارزشمند این هنر ماندگار فرد می تواند در محل کار خود، سمینارها و یا دفتر کار خود علاوه بر خاص و با کلاس جلوه دادن آن، همکاران و پرسنل کادر و مجموعه خود را با بخشیدن هدیه ای خوشحال کرده و از همین طریق از آن ها قدردانی و تشکر کند. برای چنین موقعیت هایی استفاده از هدایای تبلیغاتی میناکاری می تواند یک انتخاب درجه یک و ویژه باشد. در دنیای صنایع دستی به قدری تنوع وجود دارد که با ورود به آن انگشت به دهان و متفکر در پی راهی برای گریز از تردید در انتخاب خواهید بود. ترکیبی از چوب و مینا، تلفیقی از مس و مینا و غیره در طرح و رنگ های مختلف با بسته بندی ها و جعبه های متفاوت و جذاب( جعبه های ترمه، جعبه های قلمکار و جعبه های جیر شیشه خور) در بازار عرضه می شود. 

تولیدات هنر میناکاری

هنرمندان میناکار سرزمین تاریخی ایران زمین، معمولاً هنر ارزشمند خود را بر روی ظروفی مانند گلدان های میناکاری، بشقاب ها، کوزه ها، انواع ست ها، کاسه، شکلات خوری، کاسه های پایه دار و غیره به رخ می کشند که به راحتی می توان از آن ها به عنوان هدایای تبلیغاتی میناکاری استفاده کرد. 

استفاده از هدایای تبلیغاتی برای معرفی برند یا کسب و کار


مس و فیروزه کوبی در قالب هدایایی با ارزش

اگر تصمیم گرفته اید هدایای تبلیغاتی – هنری خاصی برای افراد حاضر در کادر محل کار خود تهیه کنید می توانید در کنار هدایای تبلیغاتی میناکاری، از هدایای تبلیغاتی مس و فیروزه کوب با بسته بندی های فوق العاده زیبا سفارش دهید. ست های صنایع دستی فیروزه کوبی بسیار متنوع بوده و به دلیل رنگ فیروزه ای آن، افراد خاصی این هنر دلربا را می پسندند. وجود رنگ آبی در این هنر سنتی به آن ارزشی چند برابری بخشیده و آن را آن گونه که باید در دل و دیده ها جا داده و جاودانه کرده است.


سخن پایانی

آنچه در این زمینه مورد توجه قرار گرفته است ارزشمندی هدایای تبلیغاتی میناکاری و میزان استقبالی است که از سوی هواداران هنرهای سنتی و صنایع دستی صورت گرفته است. این هدایا که معمولاً در قالب ست و پک ارائه می شوند برای اعطای هدیه به مدیران یا افراد خاص زندگی هر آدمی گزینه بسیار مناسبی است و به شدت توصیه می شود. این هدایای بسیار دلنشین  که به جرئت می توان گفت با روحیه لطیف و سلیقه هر فردی مطابق است، علاوه بر زیبایی و شیک بودن از قیمت بسیار مناسبی برخوردار بوده و دارای کیفیتی تضمین شده هستند.  


محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:

 

مارادراینستاگرام دنبال کنید.