همان طور که می دانید، امروزه هنر های دستی همچون میناکاری در میان مردم بسیار محبوب شده اند و همین موضوع سبب می گردد اکثریت کسب و کار ها و بیزنیس های بزرگ هدایای تبلیغاتی خود را در قالب هنر های دستی به مشتریان شان ارائه کنند. تبلیغات با میناکاری از انواع تبلیغات است که می تواند بازدهی مناسبی را داشته باشد و برای کسب و کار ها مشتریان مفید واقع شوند.

مزایای تبلیغات با استفاده از میناکاری

لذا باید بدانید تبلیغات با استفاده از میناکاری مزایا و ویژگی های متعددی را دارد که برخی از این مزیت ها عبارت اند از:

  • امکان چاپ لوگو و برند

یکی از مهم ترین ویژگی و مزایای تبلیغات با میناکاری، امکان چاپ لوگو و نام برند می باشد. افراد می توانند لوگوی برند را بر روی هدایای تبلیغاتی شان به خوبی درج کرده تا مشتریان با مشاهده هدایای تبلیغاتی، برند و مجموعه مد نظر را یاد کنند. 

  • متناسب با تمامی سلایق

باید بدانید هدایای تبلیغاتی که با میناکاری مزین شده اند، قطعا مورد پسند تمامی افراد خواهند بود. به عبارت دیگر، تبلیغات با میناکاری با تمامی سلایق متناسب می باشد و افراد همواره سعی می نمایند تا از آن ها مراقبت کرده و آن ها را نگهداری نمایند.

  • تولید داخلی

همانطور که می دانید، میناکاری هنر دست ایرانیان است و به هیچ وجه از کشور های همسایه وارد کشور عزیزمان ایران نمی شود. تبلیغات با استفاده از میناکاری، می تواند باعث حمایت از تولید کنندگان داخلی کشورمان محسوب گردد و به همین خاطر همواره توصیه می گردد تا هدایای تبلیغاتی خود را در قالب هنر دست میناکاری تهیه کنید.

هدایای تبلیغاتی میناکاری با بهترین قیمت

هدایای تبلیغاتی میناکاری با بهترین قیمت

  • قیمت مقرون به صرفه

همان گونه که می دانید، امروزه تعرفه تبلیغات به شدت افزایش یافته است و کسب و کار ها همواره به دنبال تبلیغاتی ارزان می باشند. تبلیغات با میناکاری نه تنها بسیار شکیل می باشند بلکه قیمت مقرون به صرفه ای را دارد، به گونه ای که تمامی قشر های جامعه قادر به تهیه آن خواهند بود.

انواع هدایای تبلیغاتی میناکاری

لازم به ذکر است هدایای تبلیغاتی میناکاری دارای انواع متفاوتی هستند که برخی از آن ها به شرح زیر می باشند:

  • هدایای تبلیغاتی بشقاب میناکاری

یکی از مرسوم ترین هدایای تبلیغاتی، بشقاب های میناکاری شده می باشند. این بشقاب ها، بسیار شکیل و زیبا هستند که استفاده از آن ها برای تمامی افراد خوشایند تلقی می شود. به همین خاطر، می توان گفت تبلیغات با میناکاری بر روی بشقاب های مختلف، می تواند گزینه مناسبی برای رونق کسب و کار ها باشد. افراد به هنگام سفارش این هدایا برای مشتریان خود، می توانند لوگو و نام برند شان را بر روی بشقاب ها هک کرده و همواره در خاطر مشتری های خود بمانند.

بشقاب های میناکاری گزینه ای مناسب برای هدایای تبلیغاتی

بشقاب های میناکاری گزینه ای مناسب برای هدایای تبلیغاتی

  • هدایای تبلیغاتی گلدان میناکاری

از دیگر هدایای تبلیغاتی که به شدت مورد پسند مشتریان واقع می گردد، گلدان های میناکاری شده می باشد. گلدان های میناکاری به شدت زیبا تلقی می شوند و تمامی مشتریان پس از دریافت آن ها، از آن به عنوان یک وسیله زینتی در دکوراسیون منزل شان استفاده می نمایند و همواره آن را در معرض دید قرار می دهند. تبلیغات با میناکاری بر روی گلدان ها می تواند بازدهی بسیار زیادی را داشته و به تمامی بیزینس ها پیشنهاد می گردد.

  • هدایای تبلیغاتی تابلو میناکاری

تابلو ها از دیگر دکوراتیو های محبوب محسوب می شوند و استفاده از آن ها در تمامی منازل مرسوم است. اگر می خواهید برند خود را با استفاده از میناکاری به مشتریان خود یادآور شوید، می توانید به سفارش هدایای تبلیغاتی تابلو میناکاری بپردازید.

تبلیغات با استفاده از تندیس های میناکاری

تبلیغات با استفاده از تندیس های میناکاری

سخن پایانی

همانطور که تاکنون متوجه شده اید، تبلیغات با میناکاری امروزه به شدت رواج یافته است و به همین خاطر سعی نمودیم شما را با هدایای تبلیغاتی میناکاری به خوبی اشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن تان را در این باره برطرف ساخته و در صورت لزوم به تهیه هدایای تبلیغاتی میناکاری نیز بپردازید.

محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:


مارادراینستاگرام دنبال کنید.